PONUKA

KEBABTurecký chlieb upečený podľa vlastnej receptúry, kapsalón, či tortila s kuracím a teľacím kebabom prvotriednej nemeckej kvality, a k tomu naše dresingy so skvelým jogurtom bez E-čok. No nech sa páči!

TANIERNa obed gulášovku a knedľu s UHO? Neblázni... Daj si poriadnu porciu kebab mäsa s ryžou alebo hranolkami, fitness so zeleninou, či šalát s balkánskym syrom.

BAGETYNiečo rýchle do ruky? Daj si bagetu s kebabom, alebo niektorú z klasických variant - vždy čerstvo pripravené z kvalitný surovín.

NÁPOJEK dobrému jedlu je treba aj niečo na zapitie. Vyber si z našej ponuky v Dubnici n/V a Novej Dubnici.

DOBRÚ CHUŤ!

Alergény (obsahuje, alebo môže obsahovať): 1 Obilniny obsahujúce lepok , 2 kôrovce, 3 vajcia, 4 ryby, 5 jadrá podzemnice olejnej (arašidy), 6 sójové bôby, 7 mlieko (vrátane laktózy), 8 orechy, 9 zeler, 10 horčica, 11 sezamové semeno, 12 oxid siričitý a siričitany, 13 vlčí bôb (lupina), 14 mäkkýše. Nami uvádzaný zoznam alergénov pri jednotlivých pokrmoch zodpovedá ingredienciám, z ktorých sú zostavované. Pokrmy pripravujeme v kuchyni/priestoroch, kde sa vyskytujú alergény, a hoci venujeme najvyššie možné úsilie tomu, aby jednotlivé suroviny zostali oddelené, nemôžeme garantovať, že nedôjde k neúmyselnej kontaminácii alergénnou zložkou. Podávané pokrmy sú určené na okamžitú spotrebu bez skladovania.