O KEBAB JM


Príď na poriadny kebab!

S radosťou a hrdosťou ponúkame denne čerstvý kebab z kuracieho a teľacieho mäsa v našich troch prevádzkach.

Áno, naozaj milujeme kebab a ochutnávame ho kade chodíme.

ilava

Ilava

Keď sa nám naskytla možnosť ochutnať kebab priamo v prevádzke nášho terajšieho dodávateľa, hneď sme vedeli, že ho chceme!
Preto sme sa rozhodli priniesť zážitok z pravého kebabu aj do nášho okresného mesta. A tak sme začali s našou prvou prevádzkou v roku 2013 oproti nemocnici v Ilave. Veľa práce a úsilia, vlastnoručne vyrobený drevený stánok na mieru podľa našich predstáv, výber pekárne, ktorá bude ochotná piecť podľa našich receptov...
Hneď po otvorení sme si uvedomili, že mať kvalitné suroviny nestačí. Aby sme doviedli kebab do tej najlepšej formy, vkladáme do našej práce veľa úsilia, neustáleho zlepšovania a učenia sa. Výsledkom je dnes nami ponúkaný kurací kebab.
dca

Dubnica nad Váhom

Ďalšou métou pre nás bolo ponúknuť i teľací kebab.
Rozšírili sme teda našu misiu i do Dubnice nad Váhom. Nové priestory mali byť v centre mesta, nové, čisté a zároveň všetkým dostupné. Pre peších z Dubnice aj cestujúcich autobusom. Pre tých, čo sa už vozia autom, i pre tých, čo sa vozia zatiaľ len v kočíku.
S radosťou a hrdosťou dnes ponúkame denne čerstvý kebab z kuracieho a zároveň aj teľacieho mäsa v našej prevádzke v Dubnici nad Váhom – na rohu budovy XFIT a Hotela Dubnica, ktorú sme otvorili v roku 2015. Zároveň sme prišli s novým logom, podľa ktorého nás ľahko rozpoznáte.
ndca

Nová Dubnica

Časom nám naši zákazníci z Novej Dubnice dali najavo, že im v ich meste chýba náš kebab.
Musíme teda povedať, že to bolo veľmi príjemné počúvať, ako im chýbame :-)
Tak sme začali premýšľať, ako priniesť náš kebab do ich mesta tak,aby to spĺňalo všetky požiadavky ktoré na našu prevádzku máme. Presvedčili nás o tom a od roku 2017 ponúkame náš kurací kebab už aj v Novej Dubnici v pasáži okolo námestia medzi Hostincom Victoria a Jack Daniel's Pub.

Pokiaľ sa ti páči naše prvotriedne mäso z Nemecka, pečivo podľa originálneho receptu, vždy čerstvá zelenina a máš chuť na prácu v poriadnom kebabe, neváhaj a pridaj sa k nám. Názory našich zákazníkov nás zaujímajú a veríme, že spoločne posunieme zážitok z nášho döner kebabu na ešte vyššiu úroveň. Tešíme sa na návštevu! Tím Kebab JM